Ziņojums Nr. 9179

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.06 12:11
GPS koordinātes: 24.11171, 56.91175
Apstiprināts: 2020.11.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisi ar lapām un riepas Tumes ielas malās. Tie ir atkritumi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr.9179 darām zināmu, ka 11.11.2020. Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem pret atbildīgo personu uzsāka administratīvā pārkāpuma lietvedība par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.