Ziņojums Nr. 9178

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.06 09:11
GPS koordinātes: 24.09713, 57.0339 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.11.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal traucējoša naftas produktu smaka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Pārvalde veica pārbaudi plkst. 13:35. Pārbaudes laikā tika apsekota Sniega iela un tai pieguļošā teritorija. Pārbaudes laikā netika konstatēta traucējoša smaka.