Ziņojums Nr. 9177

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.06 08:11
GPS koordinātes: 24.05324, 57.03753 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.12
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal Lielupes iela 1/9 .

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 10.11.2020. veica pārbaudi nekustamā īpašuma teritorijā Lielupes ielā 1 k-10, Rīgā (Vides SOS Ziņojuma Nr.9177 ). Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka nekustamais īpašums netiek uzturēts atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146�Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasībām: pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Saistībā ar to, ka minēto saistošo noteikumu neievērošana ir administratīvs pārkāpums, tika sastādīts Apskates protokols.