Ziņojums Nr. 9175

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.06 06:11
GPS koordinātes: 24.23345, 56.96972 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēljoprojām lūdzu aizvākt esošos musarus no pagalma Druvienas ielā 34 ! Jo tas tiek papildināts! Cilvēku bezkaunībai nav gala!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

ka Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk � Inspekcija), atbilstoši savai kompetencei, jau 28.10.2020. apsekoja nekustamā īpašuma Druvienas ielā 34, Rīgā (kadastra Nr. 0100 622 0002) apkārtējo teritoriju un konstatēja, ka tā uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija pārvaldniekam � apsaimniekotājam SIA �Rīgas namu pārvaldnieks� par Noteikumu prasību neievērošanu 28.10.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.