Ziņojums Nr. 9174

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.05 14:11
GPS koordinātes: 22.30726, 57.2158 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.08
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

15 ūdas, galā sliekas. Atstāts bez uzraudzības!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Tika saņemta sūdzība par ievietotām zivju ūdam Talsu novadā, Ģibuļu pag., Spāres ezerā. Reaģējot un apsekojot, izmantojot motorlaivu, visu ezeru, tika konstatētas 15 bezsaimnieka zivju ūdas (koordinātes 57.2158, 22.3072). Tās tika izņemtas un sastādīts izņemšanas protokols.