Ziņojums Nr. 9173

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rojas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.05 13:11
GPS koordinātes: 22.82753, 57.49232 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šodien mežā, tieši būvgružu izmešanas brīdī tika pieķerts automobīlis, tumši zils wolkvagen ar numura zīmi VR-7336. Diemžēl sajā aplikācijā foto ar automobīli nevaru pievienot. Šajā vietā jau ilgstosi tiek izmesti dažādi sadzīves atkritumi un būvgruži. Lielākā daļa no tā jau ieaugusi zemē, vai iepresēta bildē redzamajā meža stigā, un vairs nav redzama. Ir arī īss, bet nekvalitatīvs video ar šo atkritumu izgāšanas brīdi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rojas novada pašvaldībai.