Ziņojums Nr. 9172

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.05 13:11
GPS koordinātes: 23.76545, 56.59555 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ceļa mala

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Sakarā ar to, kad piegružotā vieta atrodas VAS "Latvijas valsts meži" īpašumā, tad minētā sūdzība par piegružoto vietu pārsūtīta VAS "Latvijas valsts meži".