Ziņojums Nr. 9171

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.05 13:11
GPS koordinātes: 23.78521, 56.58332 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.12
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgaztuve mežā nav likvidēta. sūtu atkartoti

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.