Ziņojums Nr. 9168

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.11.05 10:11
GPS koordinātes: 23.76679, 56.96463 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

piegružots mežs. savākti atkritumi. iesakām izlikt atkritumu urnas vai konteinerus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Jūrmalas pilsētas domei.