Ziņojums Nr. 9165

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.04 13:11
GPS koordinātes: 24.05072, 56.89332 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.19
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gaujas iela 27, Mārupe, regulāri dedzina , pēc smakas spriežot, kaut kādas gumijas izstrādājumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests 19.11.2020. iesniegumā norādītajā adresē veica pārbaudi. Pārbaudes laika gaisa aizsardzības noteikumu pārkāpumi netika konstatēti. Tika konstatēti citi normatīvo aktu pārkāpumu: objketā tiek veikta transportlīdzekļu apkope un remonts, bez C kategorijas piesārņojošās darbības reģistrācijas.