Ziņojums Nr. 9164

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.04 13:11
GPS koordinātes: 24.07038, 56.92683 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jānocērt tie koki, zem tiem bieži sēž dzērāji un bezpajumtnieki

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.