Ziņojums Nr. 9163

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.04 12:11
GPS koordinātes: 23.8487, 56.65143 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.11
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.