Ziņojums Nr. 9162

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.04 11:11
GPS koordinātes: 24.17966, 56.98711 +/- 4.7375m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.19
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija informē, ka veicamos sakopšanas darbus pašvaldības teritorijās Rīgā, Saulkrastu ielas apkārtnē ir nodevusi izpildei Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldei, kas tiks veikti tuvākajā laikā un atbilstoši viņu iespējām.