Ziņojums Nr. 9161

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.04 11:08:23
GPS koordinātes: 24.53776, 57.09944 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelietota sadzīves tehnika.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Inčukalna novada pašvaldībai.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 25.07.2021 02:47:16