Ziņojums Nr. 9159

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.04 09:11
GPS koordinātes: 23.82194, 56.73723 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit tiek izgazti naftas produkti. loti smird pec naftas vai ellas kas sajaukta ar zemi. vieta ir mitra. ta ir privata teritorija. bet blakus atrodas kaiminu majas kuras izmanto aku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

06.11.2020 tika apsekota sūdzībā minētā teritorija. Sūdzība apstiprinājās, teritorijā bija jūtama naftas produktu smaka, tika paņemti grunts paraugi, kas tiks nodoti SIA "Vides audits" laboratorijā, lai noteiktu piesārņojošo vielu daudzumu uzbērtajā, apglabāšanai izmantotajā gruntī.