Ziņojums Nr. 9156

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.11.04 06:11
GPS koordinātes: 23.71127, 56.67308 +/- 3.0000m
Apstiprināts: 2020.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Divas dienas atpakaļ vēl nebija šī čupa :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Pēc preventīvām pārrunām ar zemes īpašnieku konstatēts, ka īpašuma teritorija 21.11.2020 ir sakopta.