Ziņojums Nr. 9153

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.03 09:11
GPS koordinātes: 24.06076, 56.59727 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.11.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ludzu sauciet atbildigas personas pie atbildibas par atkritumu izgasanu! Ka jau ieprieks zinoju: atkritumi tika izgazti vakar, 02.11. Laika posma no 12-14

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- A/S "Latvijas valsts meži"