Ziņojums Nr. 9150

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.03 09:11
GPS koordinātes: 24.06088, 56.5973 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vakar tika izmesti sie atkritumi! Pazina devas pastaiga pa so celu, un atpakal cela apm pec 2h bija jaunizgazti sie atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- A/S "Latvijas valsts meži"