Ziņojums Nr. 9148

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.02 11:11
GPS koordinātes: 23.85385, 56.90925 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.11.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāzti putuplasta atgriezumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"