Ziņojums Nr. 9142

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.01 14:11
GPS koordinātes: 25.27314, 57.332 +/- 8.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.01
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vides pārvaldes darbinieki izbeidziet mūs indet ar dumgazem. Mums ir tiesības dzīvot elpot , strādāt savā īpašumā, neskatoties uz kukuļu lielumu , ko jūs saņemat no SIA Staļi , par mūs indešanu.

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums atstāts bez izskatīšanas, jo iesniegums nav saprotams.