Ziņojums Nr. 9137

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dundagas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.01 14:11
GPS koordinātes: 22.43053, 57.7226 +/- 4.7770m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pļavā, kurā aug Latvijā aizsargājami augi tiek izgāzti būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Dundegas novada pašvaldībai.