Ziņojums Nr. 9119

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.01 13:11
GPS koordinātes: 24.26148, 56.95913 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

20m no stigas, nogāzē izgāzta atkritumu krava.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.