Ziņojums Nr. 9117

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.01 13:11
GPS koordinātes: 24.41663, 57.03619 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

netālu balts auto Lc2901

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.