Ziņojums Nr. 9107

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.01 13:11
GPS koordinātes: 25.27304, 57.33204 +/- 12.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.01
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzīvojamās telpas dūmi. Ieleja dūmi. Emisijas izkiede atmosfēra nenotiek.

Apstiprinātāja komentāri

Vairākkārtēji esam saņēmuši ziņojumus no Jums par šo konkrēto objektu. Ziņojums ir pieņemts izskatīšanai, bet netiks reģistrēts atsevišķi. Visi saņemtie ziņojumi nodoti Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.