Ziņojums Nr. 9093

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.01 12:01:43
GPS koordinātes: 24.28233, 56.96048 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti celtniecības atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 25.07.2021 03:44:51