Ziņojums Nr. 9081

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.01 10:11
GPS koordinātes: 24.04275, 56.85483 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.11.02
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nesavākta miskaste

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, atkārtoti apsekots 13.11.2020.