Ziņojums Nr. 9079

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.01 09:11
GPS koordinātes: 24.17742, 56.78387 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien! atkal cūkmens uzdarbojies! būvgruži pie meža ceļa.
ps. paldies iepriekšējā zinojuma vieta ir sakopta!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.