Ziņojums Nr. 9075

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ikšķiles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.31 13:10
GPS koordinātes: 24.44911, 56.88861 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.10.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien! meźa pie Ķīĺi tika izmesta buvgružu kaudzi, sodien (31.10)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Ikšķiles novada pašvaldībai.