Ziņojums Nr. 9074

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.31 13:23:41
GPS koordinātes: 23.95367, 56.95275 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas mēbeles Beberbeķu dabas parkā pie Babītes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA " Rīgas meži "

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.09.2021 00:42:11