Ziņojums Nr. 9066

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.30 09:10
GPS koordinātes: 25.26586, 57.33369 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti, ļoti daudz stikli, izskatās, ka kāds mežā izmetis vecos logus :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārūtīts Priekuļu novada pašvaldībai.