Ziņojums Nr. 9063

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.29 16:10
GPS koordinātes: 24.17221, 56.98678 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.11
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ierīkota izgāztuve. netiek veikta sadzīves atkritumu apsaimniekošana. lūdzu saukt atbildīgās personas pie atbildības.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona (turpmāk - Inspekcija) 05.11.2020. apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju pie dzīvojamās ēkas Rusova ielā 28, Rīgā. Pārbaudes laikā administratīvie pārkāpumi, atbilstoši Inspekcijas kompetencei, netika konstatēti.