Ziņojums Nr. 9062

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.29 14:10
GPS koordinātes: 24.48933, 56.88985 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2020.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi un būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Salaspils novada pašvaldībai.