Ziņojums Nr. 9059

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.29 11:10
GPS koordinātes: 24.31235, 56.9754 +/- 4.6492m
Apstiprināts: 2020.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.05
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bergi, aiz pirma autobussa galapunkta!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr.9059 darām zināmu, ka 02.11.2020. Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.