Ziņojums Nr. 9058

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.29 11:10
GPS koordinātes: 24.09539, 56.92125 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.10.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.02
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neretas iela 1, atkal smirdina apkārtni

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests 29.10.2020. plkst. 14:10 apsekoja ziņojumā norādīto vietu. Traucējoša smaka un neatļauta kurināmā lietošana netika konstatēta.