Ziņojums Nr. 9044

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.28 13:10
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33181 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.01
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visu dienu, periodiem, privātās teritorijas gaisa telpā tiek iepludinati dūmi vai tvana gāze. Kas notiks ,kad palaidis elles mašīnu, kuru cītīgi atjauno. Tagad jau ielejā trūkst skābeklis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija pieņemta darbam.