Ziņojums Nr. 9018

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.27 15:10
GPS koordinātes: 25.27503, 57.33033 +/- 3.8882m
Apstiprināts: 2020.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.27
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17:46 27.10.2020 Gaisa piesārņojums no sia staļi nelegāli nokļūst privātīpašumā vecmesli nevienu gaisa mēriekārtu Valmieras vides dienests nav uzstādījis privātīpašumā Vecmesli, ar kuras palīdzību spētu noteikt piesārņojuma esamību vai neesamību.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija pieņemta darbam.