Ziņojums Nr. 9014

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.27 07:10
GPS koordinātes: 25.2722, 57.33116 +/- 16.503m
Apstiprināts: 2020.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.27
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

9:32 27.10.2020 Nelegāls gaisa piesārņojums nokļūst privātīpašumā Vecmesli no sia staļi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija pieņemta darbam.
+

+
Ar cieņu,
+
Valsts vides dienesta
+
Vidzemes reģionālās vides pārvaldes
+
Piesārņojuma kontroles daļas
+
Madonas sektora vadītāja