Ziņojums Nr. 9013

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.27 06:10
GPS koordinātes: 24.09413, 56.92159 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.28
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

regulāri ar sētnieku svētību te rodas miskastē, kurvtai nevajadzētu būt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

. Rīgas domes Administratīvā inspekcija pārbaudīja nekustamā īpašuma teritoriju Daudzeses ielā 2, Rīgā un nosūtīja aizrādījumu par pārkāpuma novēršanu apsaimniekotājam - lietotājam.