Ziņojums Nr. 9012

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.26 23:10
GPS koordinātes: 25.27302, 57.33176 +/- 23.074m
Apstiprināts: 2020.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.01
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

1:22 27.10.2020 Nelegāls gaisa piesārņojums no sia staļi ieklūst privātīpašumā Vecmesli".Dūmi no skursteņa saldena gruzdošas koksnes smaka uzlabo veselību.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija pieņemta darbam.