Ziņojums Nr. 9010

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.26 17:10
GPS koordinātes: 25.27337, 57.33217 +/- 6.2684m
Apstiprināts: 2020.10.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.26
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

19:33 26.10.2020 Nelegāls gaisa piesārņojums no sia staļi ieklūst nelegāl privātīpašumā vecmesli

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija ir pieņemta darbam.