Ziņojums Nr. 8997

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.26 02:10
GPS koordinātes: 25.27335, 57.33217 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2020.10.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.26
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neko valsts vides dienests nav spējīgs sakārtot. Dumjagazes , ka plūda tieši virsū dzīvojamām telpām tā plūst. Priekš Valsts vides pārvaldes darbiniekiem ,cilvēku dzīvībai , dabai nav nekādas nozīmes un par LR valdības pieņemtiem Likumiem nospļauties.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien!
+

+
Jūsu sniegtā informācija ir pieņemta darbam!
+

+
Ar cieņu,
+
Ilze Luika
+
Valsts vides dienests
+
Vidzemes reģionālā vides pārvalde
+
Piesārņojuma kontroles daļa
+
Madonas sektora vadītāja