Ziņojums Nr. 8994

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.25 14:10
GPS koordinātes: 23.93822, 56.8802 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.05
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jaunmārupē pamanīta noteka, kas Neriņas upē novada netīra ūdens straumes. Posmā sākot no Jaunmārupes jaunā bērnu spēļu laukuma līdz pat neriņas 15b ir novērojama pamatīga kanalizācijas smaka.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests 14.10.2020. un 19.10.2020.apsekoja Neriņas upi Jaunmārupes posmā, pie bērnu laukuma "Ūdensrozes", un konstatēja neattīrītu ūdeņu noplūdi upē, par notikušo informēta Mārupes novada Dome. Tiek apzināti iespējamie piesārņojuma avoti.