Ziņojums Nr. 8988

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.25 12:10
GPS koordinātes: 26.88318, 55.91568 +/- 10.618m
Apstiprināts: 2020.10.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.10.26
Atrisināts: 2020.11.02
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Slutišķos uz kalna ir ar mašīnu atvestas un izmestas dzīvnieku ādas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ādas ir novāktas, par faktu paziņots Valsts meža dienestam.