Ziņojums Nr. 8983

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.25 12:10
GPS koordinātes: 24.65447, 56.83091 +/- 4.6626m
Apstiprināts: 2020.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zem elektrolīnijas pie meža ceļa izmests dīvāns.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ogres novada pašvaldībai.