Ziņojums Nr. 8979

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.25 10:10
GPS koordinātes: 24.70893, 57.51713 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2020.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Limbažu siera notekūdeņi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude. Konstatēts, ka uzņēmuma darbības rezultātā neattīrīti ražošanas notekūdeņi novadīti vidē. Uzņēmuma pārstāvis sniedz skaidrojumu, ka notikusi tehniska kļūme, kā rezultātā radusies avārijas situācija, kā rezultātā vidē nonākuši neattīrīti ražošanas notekūdeņi. Uzdots sakārtot piesārņoto teritoriju. Par konstatēto tiek uzsākts administratīvā pārkāpuma process.