Ziņojums Nr. 8978

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.25 09:10
GPS koordinātes: 24.11396, 56.90407 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Informējam ka izpilddirekcija ir informēta par šo izgāztuvi, un šajā sakarā ir pieprasīts uzstādīt novērošanas kameru, kā arī informācija par nepieciešamību sakopt šo teritoriju un izvest visus atkritumus ir nosūtīta Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldei.