Ziņojums Nr. 8951

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.24 13:41:06
GPS koordinātes: 27.10843, 57.55782 +/- 4.7652m
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.28
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tīkli bez marķējums, ezera pašā krastā. Ezera ziemeļu daļā, netālu kur ietek maza upīte.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude un informācija par nelikumīgu zveju nav apstiprinājusies. Norādītajā vietā tiek veikta licencētā zveja.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.09.2021 00:43:00