Ziņojums Nr. 8949

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.24 13:10
GPS koordinātes: 23.96185, 56.8291 +/- 6.2471m
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.10.26
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļmalā izmesti maisi ar apģērbu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.