Ziņojums Nr. 8947

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.24 12:10
GPS koordinātes: 24.3307, 57.17929 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.04
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

finiera u.c. kokmateriālu gabali

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!
Informējam, ka Vides SOS ziņojumā Nr.8947 norādītie atkritumi ir satīrīti.