Ziņojums Nr. 8945

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.24 12:10
GPS koordinātes: 24.0962, 56.92558 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.28
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesta visa iedzīve.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija pārbaudīja nekustamā īpašuma teritoriju Vēja ielā 15, Rīgā un nosūtīja aizrādījumu par pārkāpuma novēršanu Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai.